Siemka. Uznałem, że publikowanie postów z poradnikami będzie 2 razy w tygodniu. Z racji, iż zacząłem wczoraj a dzisiaj się kończy tydzień to dodaje post dzisiaj. Mam nadzieję, że zaczniecie chętniej komentować posty.

Od razu poproszę abyście założyli konta na stronie jeżeli nadal ich nie macie, a w ustawieniach zaznaczcie Otrzymywanie powiadomień o nowych postach. Pomoże to mi, abyście powiadomienia dostawali od razu.

Dużo osób może powiedzieć "Halo, przecież w panelu można blokować numery"
Owszem, można. Tylko blokowanie numerów funkcją /panel 6 tak działa również na linki. W łatwy sposób pokaże Wam jak można blokować numery nie blokując ich w linkach.
Dzięki temu będziecie mogli pozwolić użytkownikom czatów publikować zdjęcia i nie martwić się, że ktoś poda numer w innej opcji niż przez /daj

Przykład:

/[^https^http]*[0-9]{1}[\s\.\~\_\-]*[0-9]{1}[\s\.\~\_\-]*[0-9]{1}[\s\.\~\_\-]*[0-9]{1}[\s\.\~\_\-]*[0-9]{1}[\s\.\~\_\-]*[0-9]{1}[\s\.\~\_\-]*([0-9]{1}[\s\.\~\_\-]*[0-9]{1}[\s\.\~\_\-]*){0,1}$/i


Tak jak poprzednio napisałem w [ ] są liczby 0-9 po to, aby blokowała się każda liczba niezależnie od tego czy jest ona 1 czy 8.
{1} oznacza, że musi wystąpić raz.

To co jest na początku, czyli :
[^https^http] oznacza, że wyjątkiem jest gdy przed cyframi występuje https bądź http (czyli początki linków)

Mam nadzieję, że ten post się Wam przyda!
Gdybyście mieli pytania śmiało wbijajcie na czat GG:58789269 post ggc 4..png post ggc 5..png